جدا کردن فوتبال قهرمان استقلال استقلال

جدا کردن: فوتبال قهرمان استقلال استقلال کنفدراسیون آسیا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی جزییات توافق جهت تحویل پیکر شهید حججی

مشاور معاون عربی و آفریقای وزیرامور خارجه ، اخبار مربوط به وجود نام شهید محسن حججی در فهرست پیکرهایی که قرار است در توافق حزب الله با داعش تحویل گرفته شوند را ت

جزییات توافق جهت تحویل پیکر شهید حججی

جزییات توافق جهت تحویل پیکر شهید حججی

عبارات مهم : توافق

مشاور معاون عربی و آفریقای وزیرامور خارجه ، اخبار مربوط به وجود نام شهید محسن حججی در فهرست پیکرهایی که قرار است در توافق حزب الله با داعش تحویل گرفته شوند را تایید کرد.

عباس گلرو در پاسخ به ایسنا در ارتباط با صحت اخبار منتشره در این خصوص گفت: در مرحله اول عملیات مقاومت لبنان در مبارزه با گروه های تروریستی جبهه النصره در «جرود عرسال» در شمال شرق لبنان حزب الله توانست مناطق وسیعی را از اشغال تروریست های جبهه النصره خارج کند و پنج اسیر حزب الله را آزاد و تعدادی پیکر شهدا را از طریق مذاکره با النصره تحویل بگیرد.

جزییات توافق جهت تحویل پیکر شهید حججی

این دیپلمات ادامه داد: در مرحله دوم از عملیات که بنام« فجر الجرود »توسط ارتش و مقاومت لبنان اجرا شد، بخش مهمی از اراضی شمالی لبنان که در سیطره داعش بود پاکسازی شد و گروه تروریستی داعش تحت شرایط محاصره مجبور به مذاکره شد و پیشنهاد مذاکره داد.

وی افزود : حزب الله با هوشیاری و درایت و با نشانه تعیین آینده عزیزان خود در لبنان و سوریه، در شرایط برتر و با تحمیل شروط بر داعش، مذاکره را پذیرفت که در نتیجه آن قرار شد در مرحله دوم توافق، علاوه بر آزادی اسیر مقاومت، پیکر شهدای حزب الله و همچنین شهدای غیر لبنانی تحویل گرفته شود که نام شهید محسن حججی نیز در فهرست این توافق واقع شده است است و دبیرکل حزب الله نیز در دیدار اخیر آقای جابری انصاری معاون عربی و آفریقا وزیر امور خارجه با ایشان این عنوان را مطرح کردند که امیدواریم این امر به زودی محقق شود و مانعی در این مسیر ایجاد نشود.

مشاور معاون عربی و آفریقای وزیرامور خارجه ، اخبار مربوط به وجود نام شهید محسن حججی در فهرست پیکرهایی که قرار است در توافق حزب الله با داعش تحویل گرفته شوند را ت

گلرو با تقدیر از نقش تعیین کننده حزب الله لبنان در مبارزه با گروه های تروریستی در لبنان و سوریه، ایمان، صلابت، اخلاق و وفای به عهد را از شاخصه های منحصر به فرد حزب الله در نبردهای میدانی برشمرد و تاکید کرد: مقاومت و به خاص دبیرکل حزب الله در وعده خود صادق است و شخصا به تعیین اوضاع اسرا و پیکر شهدا اهتمام دارند و از هیچ تلاشی در این زمینه فروگذار نخواهند کرد.

به گزارش ایسنا شهید محسن حججی در مردادماه ۱۳۹۶ و در عملیاتی مُستشاری در منطقهٔ التَنْف – منطقهٔ مرزی بین سوریه و عراق – به وسیله نیروهای داعش به اسارت درآمد و بعد از دو روز به دست این گروه تروریستی به شهادت رسید.

واژه های کلیدی: توافق | سوریه | لبنان | مذاکره | تروریستی | جبهه النصره | گروه تروریستی | گروه تروریستی داعش | تروریست های جبهه النصره

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs